Recuperator de căldură Mitsubishi Electric GUF-100RDH4 cu umidificator
24.113Lei
Prețul include taxa verde
Capacitate generală:
Stoc:
Garanție: 36 luni
Viewed 4201 times
Plată în rate
Întrebări Frecvente (FAQ)
Capacitatea de 11.44 kW este ideală pentru un confort termic rapid. Pentru o cameră de 30mp, se recomandă în general un aparat de 12.000 BTU, însă dimensionarea exactă depinde de izolarea locuinței, numărul de ferestre și expunerea la soare.
Garanția de 36 luni acoperă defectele de fabricație ale unităților interne și externe. La ArtBuilding garantăm asistență tehnică de specialitate, astfel încât să te bucuri de un climat perfect fără griji.
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Producător | Mitsubishi Electric |
| Tip produs | Recuperatoare de caldura |
| CARACTERISTICI | |
| Alte caracteristici | UMIDIFICATOR |
| Înălțime | 387mm |
| Latime | 1580 mm |
| Lungime | 1231mm |
| Capacitate de răcire | 11.44 kW |
| Capacitate de încălzire | 12.56 kW |
| COP | 12.01 |
| Trepte de viteza | 4 |
| Capacitate de ventilare admisie | 800-1000m³/h |
| Capacitate de ventilare evacuare | 800-1000 m³/h |
| Tensiune alimentare | 230 V AC |
| EFICIENTA ENERGETICA A RECUPERARII | 80 - 77,5 |
| Presiune statica | 90 - 140 |
| UNITATEA INTERNĂ | |
| Tip unitate | Plafon |
| Funcții | Centralizata. Evacuarea si admisia Simultane |
| Greutate | 92kg |
| ALTE CARACTERISTICI | |
| Nivel de zgomot | 29.4-34.5 dBA |
| GARANȚIE | |
| Garanție | 36 luni |










