Consum eficient
Tehnologia Inverter ajută la menținerea temperaturii dorite cu un consum mai echilibrat și porniri mai rare ale compresorului.
| CARACTERISTICI | |
| Intensitate curent la răcire | 5A |
| Capacitate generală | 9000 BTU |
| Capacitate răcire | 8530 (1706 - 9895) BTU |
| Capacitate încălzire | 10748 (2388 - 11942) BTU |
| Capacitate de răcire | 2.5 (0.5 - 2.9) kW |
| Capacitate de încălzire | 3.15 (0.7 - 3.5) kW |
| SEER | 6.2 |
| SCOP | 4.3 |
| Clasă energetică răcire | A++ |
| Clasă energetică încălzire | A+ |
| Consum anual energie electrică răcire | 141 kW/h |
| Consum anual energie electrică încălzire | 614 kW/h |
| Alimentare | Monofazat |
| UNITATEA INTERNĂ | |
| Cod unitate internă | MSZ-HR25VFK |
| Tip unitate | Split de perete |
| Culoare | ALB |
| Telecomandă | DA |
| Filtru | Autodiagnoza, Dezumidificare, Incalzire, Racire, Ventilatie |
| Debit de aer răcire | 3.6 / 5.4 / 7.2 / 9.7 m³/min |
| Debit de aer încălzire | 3.3 / 5.4 / 7.4 / 10.1 m³/min |
| Nivel de zgomot răcire | 21 / 30 / 37 / 43 dB |
| Putere sonoră răcire | 57 dB |
| Lungime unitate internă | 838 mm |
| Lățime unitate internă | 228mm |
| Înălțime unitate internă | 280 mm |
| Greutate | 8.5 kg |
| UNITATEA EXTERNĂ | |
| Cod unitate externă | MUZ-HR25VF |
| Tip compresor | Inverter |
| Tehnologie compresor | ROTARY |
| Agent frigorific | R-32 |
| Lungime maximă țevi | 20 m |
| Diferența de nivel maximă | 12 m |
| Nivel de zgomot | 46 / 49 dB |
| Lungime unitate externă | 699 mm |
| Lățime unitate externă | 249 mm |
| Înălțime unitate externă | 538 mm |
| Greutate | 23 kg |
| ALTE CARACTERISTICI | |
| Control Wi-Fi | Integrat |
| Suprafață acoperită | 20-25 m² |
| Temperatura exterioară minimă funcționare pe răcire | -10°C |
| Temperatura exterioară maximă funcționare pe răcire | +46°C |
| Temperatura exterioară minimă funcționare pe încălzire | -10°C |
| Temperatura exterioară maximă funcționare pe încălzire | +24°C |
| Țeavă conexiune lichid | 6.35 mm (1/4") |
| Țeavă conexiune gaz | 9.52 mm (3/8") |
| GARANȚIE | |
| Garanție | 48 luni |
Se încarcă recenziile...