Descriere produs
Suport de perete ATF600 pentru Honeywell EvoHome

Suportul de perete ATF600 are alimentare si montaj in doza.
Pachetul ATF600 contine o placa de montare pe perete si o sursa de alimentare special concepute pentru termostatul WiFi Honeywell EvoHome.
Acesta ofera facilitatea de a fixa pe perete si incarca controllerul EvoHome.
Are un aspect placut, cu finisaj lucios, design subtire si simplu, ceea ce il face usor de pozitionat.

Suportul de perete ATF600 are alimentare si montaj in doza.
Pachetul ATF600 contine o placa de montare pe perete si o sursa de alimentare special concepute pentru termostatul WiFi Honeywell EvoHome.
Acesta ofera facilitatea de a fixa pe perete si incarca controllerul EvoHome.
Are un aspect placut, cu finisaj lucios, design subtire si simplu, ceea ce il face usor de pozitionat.
| CARACTERISTICI | |
| Clasă de protecție electrică | - |
| Culoare | Alb |
| Înălțime | 252 mm |
| Latime | 59.6 mm |
| Lungime | 152 mm |
| Alimentare | - |
| Tip termostat | Automatizari instalatii |
| Model termostat | - |
| Temperatura minima programabila | - |
| Temperatura maxima programabila | - |
| Sensibilitate reglaj | - |
| Brand compatibil | Honeywell |
| GARANȚIE | |
| Garanție | 60 luni |
| DATE TEHNICE | |
| Material carcasă | - |

