Vas expansiune ELBI DL-3000V16 Se utilizeaza pentru sisteme de incalzire, conditionare, pompare si pentru instalatii de apa potabila, protectie la interior impotriva coroziunii. | |||||||
| Pmax = 10 bar | |||||||
| Ppreinc = a se verifia la montaj | |||||||
Temp.
de lucru: -10 la +99 oC
|
|||||||
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Producător | Elbi |
| CARACTERISTICI | |
| Greutate | 792 kg |
| Înălțime | 3095 mm |
| VOLUM | 3000 litri |
| Tip membrana | Interschimbabila |
| Temperatura de operare | 10 la +99 oC |
| ALTE CARACTERISTICI | |
| Presiune incarecare vas expansiune | 16 bar |
| Aplicatie | multifunctional -sisteme de incalzire, conditionare, pompare si pentru instalatii de apa potabila |
| DATE TEHNICE | |
| Diametru | 1250 mm |



