Extensie cu 3 zone Honeywell HCS80
363Lei
Prețul include taxa verde
Stoc:
Garanție: 36 luni
Viewed 1495 times
Plată în rate
Descriere produs
Extensie cu 3 zone
Extensie cu 3 zone
Honeywell HCS80

Honeywell HCS80 este o extensie folosita in cazul sistemelor de incalzire prin pardoseala, impreuna cu controllerul wireless Honeywell HCC80.
In aceasta circumstanta, este permisa gestionarea a numai 5 zone (sau camere) dintr-o locuinta.
Daca utilizatorul doreste extinderea cu inca 3 zone, atunci este necesara achizitionarea acestei extensii.

Honeywell HCS80 este o extensie folosita in cazul sistemelor de incalzire prin pardoseala, impreuna cu controllerul wireless Honeywell HCC80.
In aceasta circumstanta, este permisa gestionarea a numai 5 zone (sau camere) dintr-o locuinta.
Daca utilizatorul doreste extinderea cu inca 3 zone, atunci este necesara achizitionarea acestei extensii.
Întrebări Frecvente (FAQ)
Garanția de 60 luni acoperă defectele de fabricație ale unităților interne și externe. La ArtBuilding garantăm asistență tehnică de specialitate, astfel încât să te bucuri de un climat perfect fără griji.
| CARACTERISTICI | |
| Clasă de protecție electrică | - |
| Culoare | Verde |
| Înălțime | 252 mm |
| Latime | 59.6 mm |
| Lungime | 152 mm |
| Alimentare | - |
| Tip termostat | - |
| Model termostat | - |
| Temperatura minima programabila | - |
| Temperatura maxima programabila | - |
| Sensibilitate reglaj | - |
| Brand compatibil | Honeywell |
| GARANȚIE | |
| Garanție | 60 luni |
| DATE TEHNICE | |
| Material carcasă | - |









