Extensie cu 3 zone Honeywell HCS80
363Lei
Prețul include taxa verde
Stoc:
Garanție: 36 luni
Viewed 1472 times
Solicită publicare SEAP
Setare alertă preț
Plată în rate
Simulator rate – până la 60 luni
Selectează perioada:
RATĂ LUNARĂ ESTIMATĂ
Total de plată
Perioadă:
DAE: conform ofertă TBI
Dobândă estimativă:
* Calculul este orientativ. Oferta finală, dobânda, DAE-ul și eligibilitatea sunt stabilite de TBI Bank după analiza solicitării.
Descriere produs
Extensie cu 3 zone
Extensie cu 3 zone
Honeywell HCS80

Honeywell HCS80 este o extensie folosita in cazul sistemelor de incalzire prin pardoseala, impreuna cu controllerul wireless Honeywell HCC80.
In aceasta circumstanta, este permisa gestionarea a numai 5 zone (sau camere) dintr-o locuinta.
Daca utilizatorul doreste extinderea cu inca 3 zone, atunci este necesara achizitionarea acestei extensii.

Honeywell HCS80 este o extensie folosita in cazul sistemelor de incalzire prin pardoseala, impreuna cu controllerul wireless Honeywell HCC80.
In aceasta circumstanta, este permisa gestionarea a numai 5 zone (sau camere) dintr-o locuinta.
Daca utilizatorul doreste extinderea cu inca 3 zone, atunci este necesara achizitionarea acestei extensii.
| CARACTERISTICI | |
| Clasă de protecție electrică | - |
| Culoare | Verde |
| Înălțime | 252 mm |
| Latime | 59.6 mm |
| Lungime | 152 mm |
| Alimentare | - |
| Tip termostat | - |
| Model termostat | - |
| Temperatura minima programabila | - |
| Temperatura maxima programabila | - |
| Sensibilitate reglaj | - |
| Brand compatibil | Honeywell |
| GARANȚIE | |
| Garanție | 60 luni |
| DATE TEHNICE | |
| Material carcasă | - |









