Controller wireless pentru incalzire in pardoseala Honeywell HCE80R
Descriere produs
Controller wireless pentru incalzire in pardoseala
Honeywell HCE80R

Honeywell HCC80 este un modul de comanda folosit pentru incalzirea in pardoseala.
Acesta permite gestionarea a pana la 5 zone din locuinta, existand posibilitatea de extindere pana la 8 zone cu ajutorul extensiei HCS80.
- comunicare bidirectionala continua cu afisajul EvoHome
- compatibilitate pentru incalzire si racire
- pana la 8 zone si 3 actuatoare termice pe zona
- control integrat al pompei
- control inteligent prin logica adaptabila (fuzzy logic)
- poate fi folosit impreuna cu antena pentru amplificarea semnalului wireless Honeywell HRA80
- Releu integrat cu contact flotant 42 V AC/VDC

Honeywell HCC80 este un modul de comanda folosit pentru incalzirea in pardoseala.
Acesta permite gestionarea a pana la 5 zone din locuinta, existand posibilitatea de extindere pana la 8 zone cu ajutorul extensiei HCS80.
- comunicare bidirectionala continua cu afisajul EvoHome
- compatibilitate pentru incalzire si racire
- pana la 8 zone si 3 actuatoare termice pe zona
- control integrat al pompei
- control inteligent prin logica adaptabila (fuzzy logic)
- poate fi folosit impreuna cu antena pentru amplificarea semnalului wireless Honeywell HRA80
- Releu integrat cu contact flotant 42 V AC/VDC
COMPONENT AL SISTEMULUI EVOHOME
Modulul de comanda Honeywell HCE80R este parte componenta a sistemului EvoHome, fiind destinat sa functioneze impreuna cu:
- EvoTouch
- Actuatorul MT4-230-NC
- Termostatele de zona T87RF sau DT92
Modulul de comanda Honeywell HCE80R este parte componenta a sistemului EvoHome, fiind destinat sa functioneze impreuna cu:
- EvoTouch
- Actuatorul MT4-230-NC
- Termostatele de zona T87RF sau DT92
| CARACTERISTICI | |
| Clasă de protecție electrică | - |
| Culoare | Verde |
| Înălțime | 82 mm |
| Latime | 52 mm |
| Lungime | 350 mm |
| Alimentare | Monofazat |
| Tip termostat | Automatizari instalatii |
| Model termostat | - |
| Temperatura minima programabila | - |
| Temperatura maxima programabila | - |
| Sensibilitate reglaj | - |
| Brand compatibil | Honeywell |
| GARANȚIE | |
| Garanție | 60 luni |
| DATE TEHNICE | |
| Material carcasă | - |









