Descriere produs
Controller wireless pentru incalzire in pardoseala
Honeywell HCE80R

Honeywell HCC80 este un modul de comanda folosit pentru incalzirea in pardoseala.
Acesta permite gestionarea a pana la 5 zone din locuinta, existand posibilitatea de extindere pana la 8 zone cu ajutorul extensiei HCS80.
- comunicare bidirectionala continua cu afisajul EvoHome
- compatibilitate pentru incalzire si racire
- pana la 8 zone si 3 actuatoare termice pe zona
- control integrat al pompei
- control inteligent prin logica adaptabila (fuzzy logic)
- poate fi folosit impreuna cu antena pentru amplificarea semnalului wireless Honeywell HRA80
- Releu integrat cu contact flotant 42 V AC/VDC

Honeywell HCC80 este un modul de comanda folosit pentru incalzirea in pardoseala.
Acesta permite gestionarea a pana la 5 zone din locuinta, existand posibilitatea de extindere pana la 8 zone cu ajutorul extensiei HCS80.
- comunicare bidirectionala continua cu afisajul EvoHome
- compatibilitate pentru incalzire si racire
- pana la 8 zone si 3 actuatoare termice pe zona
- control integrat al pompei
- control inteligent prin logica adaptabila (fuzzy logic)
- poate fi folosit impreuna cu antena pentru amplificarea semnalului wireless Honeywell HRA80
- Releu integrat cu contact flotant 42 V AC/VDC
COMPONENT AL SISTEMULUI EVOHOME
Modulul de comanda Honeywell HCE80R este parte componenta a sistemului EvoHome, fiind destinat sa functioneze impreuna cu:
- EvoTouch
- Actuatorul MT4-230-NC
- Termostatele de zona T87RF sau DT92
Modulul de comanda Honeywell HCE80R este parte componenta a sistemului EvoHome, fiind destinat sa functioneze impreuna cu:
- EvoTouch
- Actuatorul MT4-230-NC
- Termostatele de zona T87RF sau DT92
| CARACTERISTICI | |
| Clasă de protecție electrică | - |
| Culoare | Verde |
| Înălțime | 82 mm |
| Latime | 52 mm |
| Lungime | 350 mm |
| Alimentare | Monofazat |
| Tip termostat | Automatizari instalatii |
| Model termostat | - |
| Temperatura minima programabila | - |
| Temperatura maxima programabila | - |
| Sensibilitate reglaj | - |
| Brand compatibil | Honeywell |
| GARANȚIE | |
| Garanție | 60 luni |
| DATE TEHNICE | |
| Material carcasă | - |

