Descriere produs
Extensie cu 3 zone
Extensie cu 3 zone
Honeywell HCS80

Honeywell HCS80 este o extensie folosita in cazul sistemelor de incalzire prin pardoseala, impreuna cu controllerul wireless Honeywell HCC80.
In aceasta circumstanta, este permisa gestionarea a numai 5 zone (sau camere) dintr-o locuinta.
Daca utilizatorul doreste extinderea cu inca 3 zone, atunci este necesara achizitionarea acestei extensii.

Honeywell HCS80 este o extensie folosita in cazul sistemelor de incalzire prin pardoseala, impreuna cu controllerul wireless Honeywell HCC80.
In aceasta circumstanta, este permisa gestionarea a numai 5 zone (sau camere) dintr-o locuinta.
Daca utilizatorul doreste extinderea cu inca 3 zone, atunci este necesara achizitionarea acestei extensii.
| CARACTERISTICI | |
| Clasă de protecție electrică | - |
| Culoare | Verde |
| Înălțime | 252 mm |
| Latime | 59.6 mm |
| Lungime | 152 mm |
| Alimentare | - |
| Tip termostat | - |
| Model termostat | - |
| Temperatura minima programabila | - |
| Temperatura maxima programabila | - |
| Sensibilitate reglaj | - |
| Brand compatibil | Honeywell |
| GARANȚIE | |
| Garanție | 60 luni |
| DATE TEHNICE | |
| Material carcasă | - |

