Boiler monovalent Viessmann Vitocell 100-V CVAB 300L
5.673Lei
Prețul include taxa verde
Stoc:
Garanție: 24 luni
Viewed 4276 times
Plată în rate
Categorii:
Boilere Viessmann Vitocell
Întrebări Frecvente (FAQ)
Aparatele care se încadrează în clasa energetică B beneficiază de compresoare Inverter ultra-eficiente. Acestea reduc consumul de energie electrică semnificativ comparativ cu modelele mai vechi, oferind în același timp o răcire și încălzire mai rapidă.
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Producător | VIESSMANN |
| Tip produs | CVAB |
| CARACTERISTICI | |
| Alte caracteristici | 1 serpentina |
| Clasă energetică | B |
| Culoare | Argintiu |
| Greutate | 113 kg |
| Înălțime | 1790 mm |
| Temperatura max/min a.c.m. | 90/50 °C |
| VOLUM | 3 m3/h |
| DATE HIDRAULICE | |
| Presiune de lucru maximă PN | 25 bar |
| DATE TEHNICE | |
| Racord retur | 1 ' |
| Tip serpentină | Fixa |
| Diametru | 706 mm |












