| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Producător | VIESSMANN |
| Tip produs | CVA |
| CARACTERISTICI | |
| Alte caracteristici | 1 serpentina |
| Clasă energetică | B |
| Culoare | ALB |
| Greutate | 183 kg |
| Înălțime | 1860 mm |
| Temperatura max/min a.c.m. | 90/50 °C |
| VOLUM | 500 litri |
| DATE HIDRAULICE | |
| Presiune de lucru maximă PN | 25 bar |
| DATE TEHNICE | |
| Racord retur | 1 ' 1 1/4' |
| Tip serpentină | Fixa |
| Diametru | 1100 mm |


