Vas expansiune ELBI pentru încălzire ERCE 50 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Producător | Elbi |
| CARACTERISTICI | |
| Greutate | 8,1 kg |
| Înălțime | 495 mm |
| VOLUM | 50 litri |
| Temperatura de operare | 10 la +99 oC |
| ALTE CARACTERISTICI | |
| Presiune incarecare vas expansiune | 10 bar |
| Aplicatie | DOAR INCALZIRE |
| DATE TEHNICE | |
| Diametru | 400 mm |


