Vas expansiune ELBI pentru încălzire ERCE-150 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Producător | Elbi |
| CARACTERISTICI | |
| Greutate | 18.625 kg |
| Înălțime | 955 mm |
| VOLUM | 150 litri |
| Temperatura de operare | 10 la +99 oC |
| ALTE CARACTERISTICI | |
| Presiune incarecare vas expansiune | 10 bar |
| Aplicatie | DOAR INCALZIRE |
| DATE TEHNICE | |
| Diametru | 500 mm |


