Pioneering Air UV
Cu lumină UV, ionizator, filtre avansate și curățare interioară de până la 61m2
Suprafața de aplicare (m²)
18 – 31 m², 25 – 43 m², 35 – 61 m²
Filtre de aer
Filtru de cărbune activat, HEPA, prefiltru
Nivelul presiunii sonore (ridicat/mediu/scăzut) (dB(A))
58/45/26, 58/47/27, 65/51/28
Dimensiuni (lxlxh)
347x175x535, 410x210x628, 460x230x710
Lumină UV
Pe măsură ce aerul trece prin dispozitiv, acesta trece prin lămpile ultraviolete. Această radiație descompune structura moleculară a poluanților.
Fotocatalizator filtru
Filtru de deodorant care elimină mirosurile neplăcute.
Mod auto
Prin selectarea acestei funcții, aspiratorul selectează automat cea mai bună viteză de control al calității aerului.
Garanție Carrier
Garanție Carrier – 2 ani
Memento de schimbare a filtruluit
O lumină de pe panoul de control al dispozitivului vă anunță când este timpul să înlocuiți filtrul.
Filtru HEPA H13
Puternicul filtru High-Efficiency Particulate Air clasa H13 captează peste 99,95% din particulele din aer, cum ar fi germenii și alergenii, asigurând o atmosferă de înaltă calitate în spațiul dvs.
Filtru de carbon activ
De până la 10 ori mai eficient în eliminarea mirosurilor neplăcute, cum ar fi țigările, decât filtrele tradiționale de carbon.
Indicator luminos pentru calitatea aerului
Dispozitivul recunoaște calitatea aerului și indicatorul său de lumină schimbă culoarea, în funcție de nivelul de puritate al aerului: Excelent (albastru), bun (verde), moderat (violet), slab (roșu).
Temporizator de funcționare
Timer de funcționare cu opțiunile 1, 2, 4 și 8 ore, pentru cea mai bună planificare a purificării aerului din spațiul dvs.
Ionist
Creează un climat sănătos sănătos, deoarece întinerește aerul cu ioni încărcați negativ.
Pre-filtrare
Prefiltrul captează cele mai mari particule de praf suspendate în aer, împiedicându-le să pătrundă în unitate. Acoperă admisia de aer și ajută la menținerea unității și a bobinei curate de murdărie și murdărie, asigurând o calitate mai bună a aerului. Pre-filtrul poate fi îndepărtat și curățat cu o soluție de apă.
Notă
Producătorul își rezervă dreptul de a modifica caracteristicile produselor, elementelor și imaginilor, fără o notificare prealabilă.
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Producător | Carrier |
| Tip produs | Purificatoare aer |
| CARACTERISTICI | |
| Înălțime | 710 mm |
| Latime | 230 mm |
| Lungime | 460 mm |
| Putere | 66 W |
| Suprafata acoperita | 35 – 61 m² |
| Presiune sonora | 65/51/28 dB |
| Trepte de viteza | 4 |
| Alimentare | Monofazat |
| Tensiune alimentare | 230 V AC |
| UNITATEA INTERNĂ | |
| Funcții | Activated Carbon Filter, HEPA, Pre-filter |
| Culoare | alb |
| GARANȚIE | |
| Garanție | 36 LUNI |
| DATE TEHNICE | |
| Material carcasă | Plastic |

