Perdea de aer electrica trifazata 1.5m
Soler & Palau COR-PRO 15 1500 Advance

Perdelele de aer electrice Soler & Palau din gama COR-PRO sunt special concepute pentru a fi instalate pe perete, in medii comerciale.
Poate fi montata pana la o inaltime de 4 metri.
Perdelele de aer electrice Soler & Palau din gama COR-PRO au control manual sau automat incorporat si comunicare Modbus.
Aspiratie frontala ascunsa si evacuare verticala reglabila.
Aceste unitati
trebuie intotdeauna
impamantate!
CARACTERISTICI

Control Advance cu ecran tactil
Controlul Advance cu ecran tactil este inclus in toate seriile COR-PRO.
Lxlxh (mm): 125x90x32
Functionalitati de baza:
- Control manual prin selectarea vitezei tinta.
- Program saptamanal programabil.
- Mod vara/iarna.
- Comunicare Modbus.
Conexiunea dintre controlul Advance si perdea trebuie facuta printr-un cablu RJ45 (nu este inclus).

DIMENSIUNI

| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Producător | Soler Palau |
| Tip produs | Perdele de aer |
| CARACTERISTICI | |
| Debit de aer | 1200-3650 m³/h |
| Greutate | 69 kg |
| Înălțime | 330 mm |
| Latime | 700 mm |
| Lungime | 1500 mm |
| Alimentare | Trifazat |
| Tensiune alimentare | 400 V AC |

