Perdea de aer electrica trifazata 1.5m
Soler & Palau COR-IND-M 1500/18

![]()
Perdelele de aer Soler & Palau din gama COR-IND M sunt special concepute pentru a fi instalate pe perete, in medii comerciale sau industriale.
Poate fi montata pana la o inaltime de 5 metri.
Dispune de un rotor tangential de inalta performanta, oferind un nivel scazut de zgomot si poate fi instalat in serie.
Aceste unitati
trebuie intotdeauna
impamantate!
CARACTERISTICI

Usurinta la instalare
Prevazut cu un capac detasabil, care se roteste pana la 180º prin intermediul unui set de balamale, pentru a usura cablarea.

DIMENSIUNI
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Producător | Soler Palau |
| Tip produs | Perdele de aer |
| CARACTERISTICI | |
| Debit de aer | 4400-5000 m³/h |
| Greutate | 45 kg |
| Înălțime | 315 mm |
| Latime | 405 mm |
| Lungime | 1970 mm |
| Alimentare | Trifazat |
| Tensiune alimentare | 400 V AC |

