Perdea de aer electrica trifazata 1.5 m
Soler & Palau COR-9-1500 N RF

Perdelele de aer ambientale Soler & Palau din gama COR-N RF sunt proiectate pentru aplicarea pe perete, in medii comerciale sau industriale.
Poate fi montat pana la o inaltime de 3 metri si poate fi instalat in serie.
Dispun de elice tangentiala de inalta performanta care ofera un nivel scazut de zgomot.
Aceste unitati
trebuie intotdeauna
impamantate!
CARACTERISTICI

Telecomanda
Aceasta gama dispune de telecomanda. LxWxH (mm): 65x18x113
- Controlul vitezei
- Mod auto
- Mod iarna
Functiile telecomenzii (butoane)

1. Controlul vitezei ventilatorului.
2. Controlul puterii de incalzire.
3. Modul AUTO. Permite perdelei de aer sa functioneze la viteza mica a ventilatorului si la putere medie de incalzire atunci cand usile sunt inchise.
4. Activarea si dezactivarea modului iarna.

DIMENSIUNI
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Producător | Soler Palau |
| Tip produs | Perdele de aer |
| CARACTERISTICI | |
| Debit de aer | 1200-2500 m³/h |
| Greutate | 21 kg |
| Înălțime | 210 mm |
| Latime | 250 mm |
| Lungime | 1686 mm |
| Alimentare | Trifazat |
| Tensiune alimentare | 400 V AC |

