Perdea de aer electrica 1m
Soler & Palau COR-3,5-1000 N

Perdelele de aer ambientale Soler & Palau din gama COR-N sunt proiectate pentru aplicarea pe perete, in medii comerciale sau industriale.
Poate fi montat pana la o inaltime de 3 metri si poate fi instalat in serie.
Dispun de elice tangentiala de inalta performanta care ofera un nivel scazut de zgomot.
De retinut este faptul ca viteza este foarte mica, la acele ventilatoare care au nevoie de o temperatura mai mare a aerului de iesire.
IMPORTANT
Aceste unitati trebuie
intotdeauna impamantate.
CARACTERISTICI

DIMENSIUNI
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Producător | Soler Palau |
| Tip produs | Perdele de aer |
| CARACTERISTICI | |
| Debit de aer | 750-1400 m³/h |
| Greutate | 16 kg |
| Înălțime | 210 mm |
| Latime | 250 mm |
| Lungime | 1080 mm |
| Alimentare | Monofazata |
| Tensiune alimentare | 230 V AC |


