Perdea de aer ambientala 1.5m
Soler & Palau COR-F-1500 N

Perdelele de aer ambientale Soler & Palau din gama COR-N sunt proiectate pentru aplicarea pe perete, in medii comerciale sau industriale.
Poate fi montat pana la o inaltime de 3 metri si poate fi instalat in serie.
Dispun de elice tangentiala de inalta performanta care ofera un nivel scazut de zgomot.
Nu exista functia de incalzire
Perdelele ambientale preiau aerul din camera si il recircula, dar nu il si incalzesc, deoarece aceste echipamente nu sunt dotate cu baterie electrica si nici nu functioneaza cu apa calda.
Aceste unitati trebuie intotdeauna impamantate!
CARACTERISTICI

DIMENSIUNI
| CARACTERISTICI GENERALE | |
| Producător | Soler Palau |
| Tip produs | Perdele de aer |
| CARACTERISTICI | |
| Debit de aer | 2200-2700 m³/h |
| Greutate | 26 kg |
| Înălțime | 210 mm |
| Latime | 250 mm |
| Lungime | 2186 mm |
| Alimentare | Monofazata |
| Tensiune alimentare | 230 V AC |


